Версия для печатиВерсия для печати

 

Жоғары тұрған және басшы судьялық лауазымдарға кадр резервіне қабылдау үшін

бағалау және іріктеу рәсімдеріне жіберілген адамдарға қатысты

Соттармен өзара іс-қимыл жасау жөніндегі кеңестер мен облыстық және оған теңестірілген соттардың,

Жоғарғы Соттың жалпы отырыстары қабылдаған қорытындылар туралы

АҚПАРАТ

(өтініштер 2020 жылғы 15 сәуір – 1 маусым аралығында қабылданды)

 

р/р

 

 

 

ТАӘ

 

 

лауазымы

қандай лауазымға

резервке тұруға

ниет білдірді

Облыстық және

оған теңестірілген сот немесе Жоғарғы Сот

жалпы отырысының қорытындысы

Соттармен

өзара іс-қимыл жасау жөніндегі кеңестің қорытындысы

НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абызбаева

Салтанат Бектайқызы

Алматы

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

оң

  1.  
  1.  

Алпысбаева

Жанаргуль Кабылдаевна

кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Атчибаева

Элизавета Сиражиденовна

«Байқоңыр» ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

оң

  1.  
  1.  

Әбу

Айбек

Кеңесұлы

мамандандырылған ауданаралық тергеу сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

  1.  
  1.  

Бапақова

Назгуль Талгатбековна

Сарыарқа ауданды

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Даурешов

Ануар Жумажанович

«Байқоңыр» ауданы сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Есымова

Алма

Есымовна

Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жаксыбаев

Айдос

Галымович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Жукенов

Арман Сериктаевич

Сарыарқа аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ибрашев 

Мейрамбек Шамауович

мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Кабылбеков

Бейбитжан Танирбердиевич

Алматы аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Каженова

Гульмира Курганбековна

Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кампитова

Гульшарат Амановна

Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Канбаев

Амандык Кыргызбаевич

Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Карагаев

Расул Назымбекович

Алматы аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Койшибаева

Сауле

Айтбаевна

Алматы аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Конахбаев

Бахыт Шарипбаевич

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Мажитов 

Руслан Бакытжанович

Есіл аудандық сотының

төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Мекемтас Кажымухан Мекемтасұлы

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

 

  1.  
  1.  

Раимбаев

Асет Сансызбекович

Нұр-Сұлтан қалалық сотының судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Рысбеков

Мади

Аскарович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Тулеубаев

Арман Джаксылыкович

Есіл аудандық сотының

судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

 

оң

  1.  
  1.  

Шайхисламов Әділхан Шайхисламұлы

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдигалимов 

Саят

Собетаевич

Наурызбай

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Абдолданова

Рабига Зауатбековна

Әуезов ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Абишева

Асель Нурлановна

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Адайбаев Динмухамед  Жарасулы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Акбаев

Эрик

Берикович

Медеу аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Акетаев 

Досбол Аманжолович

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Әбдіғұлов

Хайдар

Бақытұлы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Байбутаев

Еркин Джаркинбекович

Алмалы ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Балыков

Даулен Жумалович

 

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бекбатыр

Ғалым Шәріпханұлы

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бекжанов

Жанат Сакибаевич

 Бостандық ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Даулетова

Ботагоз Даулеткызы

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ермеков

Канат

Абдуович

Жетісу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жайлаубай

Жанат Несіпбайұлы

Алматы қалалық сотының

судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Жумамуратов

Тимур

Асанович

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Жусупбекова

Баян

Булановна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кайсина

Бейнегуль Муфталовна

Наурызбай

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Какимжанов

Мартпек Ашимович

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Карабаев

Нуржан

Ерубаевич

Алатау аудандық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Карибжанов

Биржан

Отантаевич

Алматы қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Кенесова

Самал Жолмуратовна

кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Қанатбаев

Серік

Жетісу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Лесбаев

Бауржан Жайсабекулы

Алматы қаласы прокуратурасының

Басқарма прокурорының көмекшісі

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Манапов

Ел-Назар Турсынбекович

Медеу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Маукеев

Даурен  Нурмухамбетович

Медеу ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Мұхамбетжан Жомарт Амантайұлы

Түрксіб аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Мыятбеков Турысбек Ерболганович

Жетісу ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Нурбеков

Марат Амангельдиевич

Алатау аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Омаров

Фаррух Усманович

Медеу ауданы

№ 2 аудандық сотының

судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Орынғали

Талғат

Жетісу аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сырлыбаев

Канат

Кадирович

Әуезов аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Толегенов

Серик

Кенесович

Алмалы ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Тулеев

Ербол

Буратович

Ауезов ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Тургунбаев

Арман Мауленкулулы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Умаров

Жумахан Абжанович

Алматы қалалық сотының судьясы

 

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төраға

сы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Унербаев

Данияр

Хасенович

мамандандырылған ауданаралық тергеу сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Утепова

Асель

Байзаковна

Әуезов ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Утеубаев

Канат Талгатбекович

Алмалы ауданы

№ 2 аудандық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Яковлева

Светлана Васильевна

Алматы қалалық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Амирбеков

Момбек Сейтжапарович

Қаратау

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

 

оң

оң

  1.  
  1.  

Байарыстан 

Гани Догдырбаевич

Әл-Фараби

аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

теріс

  1.  
  1.  

Білтебай

Алтын Жузжасарқызы

Еңбекші

аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Жангазин

Ербол Амиргалиевич

Шымкент қалалық соты қылмыстық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Кәрім

Серік Сейтжанұлы 

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мүсірәлі

Жанат Мүсәріліқызы

Қаратау

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

теріс

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Оракбаева

Аинель Кадиралиевна

Еңбекші

аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Парменов

Мухтар

Абаевич

Шымкент қалалық соты азаматтық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Султанов

Айдос

Едигеевич

Еңбекші аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Токбергенов Сайдыбаттал Лаулинович

Абай аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Тургунбаева

Лиза Тажимухановна

Әл-Фараби

аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

теріс

  1.  
  1.  

Шарипов

Марат Ырсынбетулы 

Абай аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

оң

АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Аймухамедов

Азамат Асылбекович

Көкшетау қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Акишев 

Максат  Амангельдинович

Ерейментау аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Акпанова

Айгуль Кабдуллаевна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байгелов

Мейрбек Кабылович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Баймурзин  Бауыржан  Курманбаевич

Көкшетау қалалық сотының судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бактыгулова

Галия

Муратовна

Жақсы аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бекентаева

Бибигул Каиргельдиновна

Степногорск

қалалық сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

 

  1.  
  1.  

Жакулин

Аскербек  Бейсембекович

Ақмолла

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Жетибаев

Жандос Копжасарович

Ақкөл аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сексенбаева

Лариса

Джазитовна

Сандықтау

аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шакуанов

Ринат Боташевич

Көкшетау

қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдраева

Айна

Нурлановна

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Абдуллина

Айгуль Абдыгазымовна

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

отрицательно

оң

  1.  
  1.  

Алишева

Жанна Куандыковна

Ақтөбе

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Аманкулова

Назира

Олжабаевна

Ақтөбе қаласы

№ 3 сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Анарбаев

Абитхан Темирбаевич

Мұғалжар

 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Аятов

Жанибек Салманулы

Әйтеке би

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Бактыгалиев

Нурлан  Амантурлиевич

Темір аудандық сотының

төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Балмуханов Айсултан Жабаевич

Хромтау

аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бисенова

Ләззат Мырзалықызы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Дауренбеков

Айбек Дауренбекович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Елемесов

Кайырбек Кусайынович

Ақтөбе

облыстық сотының қылмыстық істер жөніндегі сот алқасының төрағасы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Жапаров

Еркин Мусаханович

Ақтөбе облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Жеткерген

Ерұлан Айтуғанұлы

Хромтау

аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

 

оң

  1.  
  1.  

Зайнулина

Марина Юрьевна

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Куанышев

Жанас Базарулы

Ақтөбе қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Курманов

Ержан Койлыбаевич

Ақтөбе қаласы

№ 3 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Мулдагалиев

Ахметкали Капизович

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Сембеков

Канат Сеитжаппарович

Ақтөбе қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Тасымбетов Сейфулла Закарияулы

Ақтөбе қаласы

№ 2 сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Тлепова

Гульнара Айтуреевна

Ақтөбе қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Тойбазар

Мұхтар Тойбазарұлы

Ақтөбе қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Укшебаев

Галымжан Куатбаевич

Алға аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Хамиев

Даурен

Булатович

Ақтөбе қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шарипбаев

Абай Канатович

Қарғалы аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

теріс

АЛМАТЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдильдин

Ерлан

Аукенович

Алматы

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Абдраимов

Азамат Карипжанович

Еңбекшіқазақ

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Аханова

Жанар

Азеловна

Алматы

 облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байжунусов Берикжан Абенович

Қарасай мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байрбекова

Гулзипа Абдулакимовна

Қарасай мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бурумкулов Бакытбай Несипбекович

Алматы

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Досымбет

Қалдарбек

 

Алматы

облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кененбаев

Самат  Советбекович

Алматы

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Кутпанбаев

Ербол

Серикбаевич

Алматы

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Құранбек

Айсұлу Мұратқызы

Панфилов

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Молбаева

Айгуль Нурсултановна

Қарасай мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Мушанова

Гульнара Ауелхановна

Алматы

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Нусипова

Жанна Дуйсенхановна

№ 1 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Секербеков Бахытжан Турабекович

Текелі қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Тазабеков

Жанат Алдабергенович

Алматы

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Талданбаев

Шалкар

Нургазин

Алакөл

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Текетаев

Максут Нысанбаевич 

Талғар аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

АТЫРАУ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдолов

Нурбол Досжанович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Абугалиева

Самал Сарсембековна

Атырау қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байназарова

Замира

Габитовна

Атырау қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Даумов

Даурен Нурлыбекович

Атырау қаласы

№ 2 сотының судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Ергазиев

Матен Мухтарович

Атырау

облыстық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жансыкбаев

Рустем

Ильянович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Желдербаев

Самат Жазыкбаевич

Атырау қалалық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

 

оң

оң

  1.  
  1.  

Жумабаев

Балатбек Бактыгалиевич

Жылыой аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Кожахметова

Сауле

Ержановна

Атырау қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Макажанов

Канат

Маратович

Атырау қалалық сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Нағашыбаев Мирамбек Ибрагимұлы

Атырау қаласы

№ 2 сотының төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Нуржанова

Багила Баймуратовна

Атырау

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Салихова

Анаргүл Уахитқызы

Атырау

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Сариев

Данияр Калыбаевич

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Тухфатова

Дина

Нурбулатовна

Атырау

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Хасан

Сағат Қаламғалиұлы

Атырау

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Черняховская Марина

Романовна

Атырау

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдигалымова

Айгуль Серикбаевна

Семей қаласы мамандандырылған

әкімшілік сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Абдугалиев

Дамир Абдугалиевич

 

Шығыс Қазақстан облыстық соты

азаматтық істер жөніндегі сот алқасының

төрағасы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Акалаева

Ляйля Жандосовна

Жарма аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Алимханов

Тельман Набидоллинович

Өскемен қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байжуманова Раушангуль Закиевна

№ 2 кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Балгожина

Гульмира Ибраимовна

Семей қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жансеит 

Серик Жансеитулы

Глубокое аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ильясов

Кайрат Аубакирович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Исмагулов

Айкен Ермуканович

Алтай ауданы сотының

судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Камалов

Фархад

Анварович

Өскемен қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Нуралинов

Нурлан Оразканович

Семей қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Оспанова 

Шынар Омыркалыевна

Зайсан аудандық сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сарсенбаев

Санат Слямжанович

Өскемен қаласы мамандандырылған 

тергеу сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Серикбай 

Дәурен Серікбайұлы

Семей қаласы 2 сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Смагулова

Асель

Алтаевна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Хасенбаев

Нияз Зиядабекулы

Зайсан аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абаева

Жанна Меркеевна

Тараз қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Абидов Нурмухаммат Махаматович

Жамбыл облыстық соты қылмыстық істер жөніндегі

сот алқасының

төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Азреткулов Динмухаммед  Анкабекович

Жамбыл

облыстық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Акетаев

Ардак  Аманжолович

Жамбыл

облыстық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Досымкулов 

Рашид

Жабыкович

Жамбыл

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Жаманкулов

Ернар Борангазиевич

Шу аудандық сотының

төрағасы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ильясов

Ерлан Курмангалиевич

Шу аудандық сотының

судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Кожантаева

Гаухар Мейрхановна 

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кулекеев

Галым Батырбекович

Жамбыл

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

 

оң

  1.  
  1.  

Молдабекова

Аида Джолдасбековна

Тараз қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Нурлыбекова

Айгуль

Аликовна

Тараз қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Оразымбетов

Берик Пердеханович

Тараз қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Тлепов

Азамат

Серикович

Жамбыл

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Толенбеков 

Досжан  Канатбекович

Жамбыл

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

БАТЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абилкаримова Альбина Тельмановна

Орал қаласы № 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Адранов

Кайрат Тулепбергенович

 

Батыс Қазақстан облыстық соты

азаматтық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Аметов

Бек

Батыс Қазақстан

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ахметов

Алибек Мулдабекович

Батыс Қазақстан

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Бижанов

Айвар

Серикович

Казталов ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Бурамбаев

Азамат

Жумаевич

Орал қаласы № 2 сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Есжанов

Сабыржан Рысбекович

Жаңақала аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Исабекова

Раушан

Каировна

Орал қаласы № 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Исмайлов

Аскар Курбантаевич

Орал қалалық сотының

судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сейдахметова

Найля Каскырбаевна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Сматов

Исатай

Маратұлы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Уразова

Турсын 

Сапашевна

Батыс Қазақстан облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абылханов

Нур

Тулегенович

Осакаров

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Алашұлы Қайыржан

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Алшынбеков

Арай

Амантаевич

Қарағанды қаласы

Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Аманжолов

Нурбек  Абдыманапович

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Амерханов

Ернар Аскарбекович

Қарағанды қаласы

Октябрь аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Амрашев

Талгат Балташевич

Теміртау

қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Аубакирова Гульдерай Тлешовна

Қарағанды қаласы

Октябрь аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Баубеков

Абай Отыншиевич

Жаңаарқа

аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Баян

Ләззат Төлеутайқызы

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Беккожина

Айгуль 

Канатовна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Даутов

Дулат Ахметжанович

Теміртау

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Джалбырова

Сауле Сатыбалдиевна

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық

әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Дугаров

Азамат

Казбекович

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Дюсенбаев

Даурен

Какемович

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жабықпай

Төлеген

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жуванышева

Асель

Токеновна

Қарағанды қаласы Октябрь аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ибраев

Алмаз

Серикович

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Инсебаева

Аксая

Абуталиевна

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Исабеков

Естай

Актаевич

Абай аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Каримбаев

Джамбул Жанатович

Шахтинск қаласы  мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Кенжин

Жакен

Еденович

Жаңаарқа

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Комиртасова

Кымбат Комиртасовна

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кочубей

Галина Алексеевна

Теміртау

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Кутышев

Аргын Мешитбаевич

Қарағанды қаласы Қазыбек би

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

бейтарап

(пікірлер бөлінді)

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Қалдыбаева

Гүлсара Қалиоллақызы

Теміртау

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мазенов

Данияр Алтынбекович

Бұқар жырау ауданы

Ботақара кентіндегі

«Көркем-2012» ЖШС заңгері

(08.2003-02.2017 жылдары

Қарағанды облысы

Бұқар жырау аудандық сотының судьясы болған)

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

 

теріс

аудандық соттың төрағасы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Максутов

Данияр Ныгметович

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Марданова

Алия

Тулегажиевна

Қарағанды қаласы Октябрь

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Момбаева

Зауре Женисхановна

Қарағанды қаласы Октябрь

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Муратова

Каламкас Мураткызы

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Мухамбеткалиева Майра

Маратовна

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ныгметов

Талгат

Алиханович

Қарағанды қаласы

Октябрь ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Оспанов

Ерлан

Советович

Абай ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Рысжанов

Маурат Маралбайулы

Шахтинск

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Сейдалина

Жанна

Каримовна

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Смагулова

Жанара

Мухановна

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сыздыков

Ерлан

Ергалиевич

Теміртау қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Токбулатов

Талгат Ибрагимович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Токпанова

Эрнар

Эльфирович

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Туганбаев

Мурат Амангельдиевич

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Хожабергенов

Марат Амангельдиевич

Қарағанды қаласы мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шагатаев

Кайрат Кунесбекович

Қарағанды

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Шайзадаев

Бахытбек Абдигалимович

Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданы

№ 2 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шегенов

Ерлан

Морякович

Қарағанды қаласы

Октябрь ауданы

№ 3 аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абишева

Ляззат Жубаткановна

Арқалық

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Әбілқайыр

Асқар Бақбергенұлы

Қостанай

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байжуманова Алтын Жуматаевна

Қостанай қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Досмурзина Гульнара Наурызбаевна

Рудный қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Дудин

Игорь

Игоревич

Қостанай қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ерманов

Алмат Нурмуратович

Қостанай облыстық соты азаматтық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

 

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Жанбекова

Маржан Гомаровна 

Қостанай

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Зинина

Галина Викторовна

Қостанай

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Казтаев Мылтыкбай Кабиевич

кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Карбенова

Бекзат Есембековна

Арқалық

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кисыкова

Жанна

Булатовна

Ұзынкөл

аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Макамбетов

Ермек Тюлегенович

Жітіқара

аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мурзагужинов

Ерлан

Алматович

Рудный қалалық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Сальмухаметов Арстанбай Желкабаевич

Рудный қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Сальмухаметов Клышпай Желкабаевич

Қостанай

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Сванбеков

Нурлан Косанович

Рудный қалалық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Татаев

Марат Естаулетович

Қостанай

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Темирханов

Кайрат Сатыболдыулы

Қарабалық

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Тимофеев Аркадий Викторович

Қостанай

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Утина

Сауле

Кубаевна

Қостанай

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Шамшиев

Арман

Жумабаевич

Қостанай

облыстық сотының қылмыстық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Шармухаметова Карлыгаш Салимжановна

кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Абдыкалыков

Даурен Нармагамбетович

Қазалы аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Бекетаев

Нуржан Нурадинович

Арал аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Еркінбеков

Мұхтар Жүсіпбекұлы

Қызылорда

қалалық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Еспенбетова

Кумис Туменбаевна

Қызылорда қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Жаңабаев

Балғабай Узайырұлы

Қызылорда қаласы

№ 2 сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кожантаев

Шалхар Кенесбаевич

Қызылорда қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Күздеубаев

Марат Орманбекұлы

Шиелі аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мизанбаев

Асылхан Абитханович

Сырдария

 аудандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мұратбекұлы Дидар

Қазалы

аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мырзатаева

Гулжан Жалгасбаевна

Қызылорда

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Сабыров

Асхат

Аббасұлы

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Тілеп

Талант Ибайдуллаұлы

Қызылорда қаласы мамандандырылған

тергеу сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Төлеш

Нұрлан Жұмабекұлы

Қызылорда

қалалық сотының

судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Утегенова

Сауле

Бакуовна

Қызылорда қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шамшиев

Рысдаулет Бекманович

Қызылорда қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

МАҢҒЫСТАУ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Акеров

Куандык Жаканович

Ақтау қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Аубакиров

Мурат Ескендирович

Маңғыстау

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Бакытжанова Гулажар Коянбаевна

Маңғыстау

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Елемесов Бауыржан Жаумитбаевич

Ақтау қаласы мамандандырылған
тергеу сотының төрағасы
 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Кенжалиев

Малик

Сабитович

 

Жоғарғы Сот жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Сот кеңсесі меңгерушісінің орынбасары

(01.2006-02.2019 жылдары Маңғыстау облысының соттарында судья болды (соңғы қызметі – Ақау қалалық сотының төрағасы)

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Кеншимова

Дуния-Зада Бесбаевна

Ақтау қаласы

№ 2 сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мукашев

Мухит

Камзинович

Ақтау қаласы

№ 2 сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Тленов

Айдарбек Шапагатович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Ахметова

Айгуль Сарсембаевна

Павлодар қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Байгурманов Ермурат Ерманович

Павлодар

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Байсарин

Бахтияр

Булатович

Екібастұз

қалалық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Бегалиев

Бахытбек Адильханович

Павлодар

облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі

сот алқасының төрағасы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Дайкенов

Марат Темирболатович

Ақсу қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Дюсенбаева Алмагуль Муратовна

Павлодар

қалалық сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жаманбаев Бакытберген Мейрханович

Павлодар

қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Каирбеков

Нурлан Максутулы

Павлодар қаласы

№ 2 сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мусабаев

Марат Камалбекович

Павлодар қаласы мамандандырылған әкімшілік сотының судьясы

 

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Нуржанова

Динара  Кабдылманаповна

Ертіс аудандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Турлубаева

Жанар

Кажатовна

 Павлодар қаласы

№ 2 сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Шарипбеков

Еркин Ермухамедович

Екібастұз

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Алиев

Мухтар Молдабаевич

Аққайың

ауадандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Альназиров

Кайрош Бейсекенович

Тайынша ауданы

№ 2 аудандық сотының төрағасы

 

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

теріс

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

  1.  
  1.  

Батраханов Аблайхан Куандыкович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

теріс

  1.  
  1.  

Викторенко

Сергей

Васильевич

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Гусев

Михаил Михайлович

Петропавл

қалалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Жайжуманов Бауыржан

Абаевич

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Жумабаева

Алтнай Сембаевна

Тайынша ауданы

№ 3 аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

теріс

  1.  
  1.  

Исмаилов

Дастан

Нуртаевич

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Кабыш

Жасулан Ермекулы

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Калиев

Ербар

Калелович

Петропавл

қалалық сотының төрағасы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Омаров

Дамир

Канатович

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Сапиева

Алтынгуль Тлеугабылкызы

Тайынша

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Талеева

Гульжан

Талеевна

Петропавл қаласы мамандандырылған

әкімшілік сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Темирбеков

Серик Турсумбаевич

Уәлиханов

ауадандық сотының судьясы

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Тынысов

Ертай

Курмашевич

Петропавл

қалалық сотының

судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Шамшинурова Ажаргуль Маратовна

Айыртау

ауадандық сотының төрағасы

облыстық соттың судьясы лауазымына

теріс

оң

  1.  
  1.  

Рыскалиев

Абай Амангельдиевич

Солтүстік Қазақстан

облыстық сотының судьясы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына 

қаралмады

 теріс

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

  1.  
  1.  

Тлегенов

Сакен Саваргалиевич

Солтүстік Қазақстан

облыстық сотының судьясы

облыстық соттың төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

оң

ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Диханбаев

Бауржан Сайрамбаевич

мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Ерназарова

Гульжан

Азретовна

Арыс аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Каипов

Берик Бекмуратович

Сарыағаш

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Лесова

Нургул Гаппаровна

Сарыағаш

аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мадалиев

Даурен Баталханович

қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соттың судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Мекембай

Гульмира Мекембайқызы

Арыс аудандық сотының судьясы

 

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

аудандық соттың төрағасы лауазымына

оң

  1.  
  1.  

Сауран

Бақтыбек Смағұлұлы

Арыс аудандық сотының судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

ӘСКЕРИ СОТТАР БОЙЫНША

  1.  
  1.  

Иманбаев

Мурат Арыстаналиевич

Қазақстан Республикасы Әскери сотының

судьясы

облыстық соттың

сот алқасының төрағасы лауазымына

қаралмады

оң

  1.  
  1.  

Каипов

Бурлибай Бекжанович

Шымкент гарнизоны

әскери сотының

судьясы

облыстық соттың судьясы лауазымына

оң

оң

  1.  
  1.  

Мұсабекұлы

Жандос

Қазақстан Республикасы Әскери сотының

төрағасы

Жоғарғы Соттың судьясы лауазымына

қаралмады

оң

 

 

Официальный сайт Высшего Судебного Совета 2016г.